“Shiheni veten në pasqyrë njëherë”! Kosova flet për Nishanin e gjithë grupin kundër Bashës: S’mund të rregullojnë PD, ata që imoralitetin e kanë paguar rëndë!

“Shiheni veten në pasqyrë njëherë”! Kosova flet për Nishanin e gjithë grupin kundër Bashës: S’mund të rregullojnë PD, ata që imoralitetin e kanë paguar rëndë!

[ad_1] Ish-deputeti demokrat, Hailm Kosova, kritikoi ashpër grupin kundër kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të krijuar pas zgjedhjeve të

Leeds mposht Tottenhamin dhe e nxjerr nga gara për zonën Champions

[ad_1] Tottenham del plotësisht nga gara për një vend në zonën Champions, pasi humbi me rezultatin 3-1 në transfertën ndaj

Contact Us