Angela Merkel zbulon pse refuzoi të bëjë vaksinën anti-Covid: Jam kundër vaksinimit të detyrueshëm! – Balkanweb.com

[ad_1] Ndryshe nga liderët e tjerë botërore, kancelarja gjermane, Angela Merkel, nuk është vaksinuar ende ndaj koronavirusit dhe dy janë

Nuk iu ndal gjakderdhja, Koeman e la përgjysmë konferencën

[ad_1] Trajnerit të Barcelonës, Ronald Koeman, i ndodhi diçka e pasakontë për opinionin sportiv gjatë konferencës për shtyp në prag

Contact Us