Detajet/ Kokaina mbërriti në Durrës më 5 maj, “rrengu” i policisë për t’i bllokuar rrugën, ç’ndodhi kur ngarkesa shkoi në destinacion – Balkanweb.com

[ad_1] 7 persona janë arrestuar si të implikuar në trafikun e rreth 400 kilogramëve kokainë nga Brazili drejt Lipjanit në

Java e 35-të e gjitha të premten, Partizani pa Jasir Asanin ndaj Vllaznisë!

[ad_1] Java e 34-t e Kategorisë Superiore e ka ndezur më shumë garën për titull dhe menjëherë i ka lënë

Contact Us