Milaim Zeka i reagon ashpër Shefqet Krasniqit: As në xhehnet nuk kisha shku më të

[ad_1] Opinionisti Milaim Zeka, i ka reaguar ashpër imamit Shefqet Krasniqi, pasi ky i fundit deklaroi se ish-deputetit Zeka, nuk

Vllaznia-Laçi, rivaliteti zhvendoset në Kupë, në lojë është finalja!

[ad_1] Vllaznia-Laçi, sërish, këtë herë në Kupë, luajnë gjysmëfinalen në kompeticionin që aq shumë e duan, dhe patjetër ju leverdis

Contact Us