Showbizz

Donald Veshaj i bën një “rreng” Elgit Dodës live në emision/ Reagimi i këngëtarit nuk duhet humbur: O idiot, nuk je….

E premtja mbrëma duket se tashmë i dedikohet “Më Lër Të Flas”, emisionit të Donald dhe Romeo Veshajt. Dyshja kanë transmetuar puntatën e katërt, mbrëmjen […]