Showbizz

Rikthehet Mevlani! Takimi emocionues mes tij dhe Filloretës, ja çfarë i thanë njëri-tjetrit

Pas disa mungesave në programin e Për’puthen, Mevlani është rikthyer sërish, i vendosur për tiu përkushtuar Filloretës.

Advertisements

Në videot e transmetuara ditën e sotme, shihet se si Filloreta ka shprehur vazhdimisht mallin që ka pasur për Mevlanin.

Ata zhvilluan edhe një takim në studio, ku nisën të diskutonin dhe të tregonin se si ka qenë kjo periudhë për ta.

Ai është penduar për veprimet që ka bërë pas ardhjes së Filloretës në program, duke e konsideruar si një periudhë të ndërlikuar.

Mevlani: Më shumë emocione kam tani se herën e parë

Filloreta: Më ke munguar

Mevlani: Kan qenë momente të ndërlikuara që as vetë se di

Filloreta: Domethënë unë jam fati yt

Mevlani: Thjeshtë kur dikush të vjen papritur dhe të pëlqen kaq shumë të vjen çuditshëm se jam mësuar t’i shkoj të tjerave mbrapa