Uncategorized

Flet truproja e Wanda Narës: Kur ishim vetëm në ashensor…

Pas zërave të dala nga Argjentina për një tradhti të Wanda Narës me truprojën e sak, ka qenë vetë ky i fundit që ka ndezur edhe më shumë thashethemet.

Augustin Longueira ka nderhyrë në një lidhje telefonike në emisionin “Socios del espectaculo” në Argjentinë dhe ka rrëfyer raportet e tij me modelen argjentinase, bashkëshorte e sulmuesit Mauro Icardi.

“Wanda është një grua shumë tërheqëse dhe pranoj që do të doja të kisha diçka më ndryshe me të. Të dy herët që kemi qenë vetëm, sidomos në ashensor, kanë qenë minuta shumë të gjata”, u shpreh Longueira.

Fjalët e truprojës janë cilësuar si ato të një njeriu tërësisht të dashuruar, nga juria e programit.