Uncategorized

“Dua të bëj gjoksin, çfarë mase do ti?”- Aulona Musta “surprizon” bashkëshortin, ja reagimi epik i tij

Aulona Musta i ka punuar një rreng shumë qesharak bashkëshortit të saj, Tomit. Ajo e ka telefonuar atë teksa ishte e ftuar në “E diell” dhe i ka thënë se dëshiron të zmadhojë gjoksin.

Moderatorja vijoi duke i thënë se do të bëjë masën që do të zgjedhë ai.

“Kam vendosur dua të bëj gjokin, vetëm më thuaj çfarë mase dhe do të bëj atë që më thua ti.”– u shpreh Aulona.

Megjithatë reagimi i bashkëshortit të saj solli shumë të qeshura në studio.

“Se di ti që unë e kam fiksim një më të madh një më të vogël.”– përgjigj partneri i moderatores.

Ndër të tjera gjatë lojë, Aulona u pyet se kush është i ftuari që ka marrë në emisonin e saj për të cilin është penduar dhe ka thënë që s’do ta marrë më. Fillimisht ajo tha emrin e Fatma Haxhialiut, mikesësh së saj, por kur kjo përgje u refuzua, moderatorja përmendi çiftin Graciano-Argjira.

“Gracianon dhe Argjirën, sepse në moment të fundit që do nisnim intervistën dhe Argjira tha që nuk vjen dot sepse ishte sëmurë, ishte punatata e parë dhe unë qava. Po pastaj me paracetamol erdhi.”- tha Aulona.