Uncategorized

‘’Deklarata e pulës për gjelin’’/ Ish-konkurrentja e ‘’Për’puthen’’ tallet keq me Samiun dhe Efin

Mbrëmjen e djeshme ‘’Për’puthen’’ ka pasur plot diskutime dhe debate me tone të ashpra mes konkurrentve. Një ndër to ishte edhe përballja mes konkurrentes së re, Filloreta Pira me Mevlanin dhe gjatë debatit u përfshi, Efi. Nga ana tjetër Mevlani ka braktisur përballjen me Filloretën.

Ndërkohë Samiu u deklaruar për Efin në ‘’PRIME’’ dhe kjo ka sjellë reagime jo vetëm nga publiku, por edhe nga ish-konkurrentë.Mëngjesin e sotëm, Ana Gjini ka ironizuar deklarimin e dyshes përmes një video të postuar në llogarinë e saj personale në Instagram.

‘’Mëngjesim e sotëm e nisim me deklaratën e pulës për gjelin’’, është shprehu ish-konkurrentja e ‘’Përputhen’’.

Kujtojmë këtu që ajo ka dalë çifti nga programi me Bruno Shemsho. Ata vendosën ta vazhdojnë njohjen e tyre jashtë syrit të kamerave.