Uncategorized

Liberta Spahiu përballet me të vërtetën e lidhjes së Flor Mumajesit

Nuk më është mbushur mendja se do të bëhesha ndonjëherë pjesë e rubrikës së Prive tha moderatorja në hapje të programit.
Liberta dhe Flori mumajesi janë përfolur së fundmi për një lidhje dashurie mes tyre. Pjesmarrja në një dasmë në Amerikë bëri të mendohej diçka më shumë.
Gjithçka filloi nga një puthje që rrjeti zhurmonte.
Mumajesi shfaqet në një video duke i dhënë një puthje në faqe moderatores.
Liberta prej 15 vitesh ka një miqësi shumë të mirë me kantautorin dhe si pasojë mund ti shikojmë shpsh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.
Epo moderatorja nuk mund t’iu përballte më bukur se kaq me të vërtetën e lidhjes së tyre.