Uncategorized

‘Si mos me të thënë unë ty po’, Donaldi konfirmon rikthimin e bujshëm pas takimit me Borën

Doaldi dhe Bora kanë çmendur ndjekësit dhe rrjetin me historinë e tyre.
Pas lajmit se dyshja janë takuar në Vjenë së bashku Donaldi ka reaguar në rrjete sociale.
‘Si mos me të thënë unë ty po’ -shkruan aktori.
Pas rrëmujës që kan shkaktuar me historinë më të komentuar në vend kjo është parë si një PO rikthimi mes tye.