Uncategorized

FOTO/ Bora Zemani shfaqet me fustanin që Xhensila Myrtezaj veshi në ditëlindjen e saj

Shpeshherë figurat publike vendosen në qendër të vëmendjes së fansave dhe mediave pasi veshin të njëjtën veshje, duke u komentuar se kush e vesh i/e para apo kujt i shkon më shumë. Duke qenë se mund të vishen nga stilistët më në zë dhe ndjekin trendet e fundit, jemi dëshmitarë të shumë “xing-eve” që personazhet e njohur bëjnë në veshjet e tyre.

Së fundmi kjo i ka ndodhur Xhensila Myrtezaj dhe Bora Zemani që janë shfaqur me të njëjtën veshje. Të dyja vajzat njihen për stilin e tyre të veçantë dhe pasionin për modën. Veshja që u ka rrëmbyer zemrën të dyve është një fustan saten jeshil dhe i gjatë.

Në dukje i thjeshtë, ky fustan nxjerr në pah gjithë gjithë format trupore prandaj po pëlqehen kaq shumë nga gocat këtë periudhë.

Fillimisht ishte Xhensila e cila u shfaq me këtë veshje në ditëlindjen e Bora Zemanit duke rrëmbyer të gjithë vëmendjen. Këngëtarja e kombinoi me një palë taka ekstravagante me ngjyrë rozë dhe unazë e vathë elegantë. Ndërkohë flokët i kishte kapur bisht dhe kishte zgjedhur një makeup minimalist.

Nuk e dimë nëse Borës i ka mbetur në mendje që atëherë ky fustan, por ajo është shfaqur së fundmi me të njëjtin, duke bërë ‘xing’ me Xhensilën. Moderatorja do jetë e ftuar në “Ëndërrtjerrësit” që është regjistruar ditë më parë. Në promon e emisionit, Bora shihet me këtë fustan, dhe ashtu si Xhensila i ka kapur flokët dhe ka bërë një grim natyral.

Dy vajzat janë shumë mikesha me njëra-tjetrën. Dhe duket se kanë shije të njëjta pasi edhe më parë kanë veshur të njëjtat veshje.

Xhensila duket se nuk është vetëm mikeshë e Borës, pasi ajo dhe Besi kanë një raport shumë të mirë edhe me Donaldin. Vetëm dy ditë pas daljes nga “Big Brother VIP”, aktori u shfaq me vajzën e tyre, Ajka, në rrjetet sociale duke na lënë të kuptojmë se ishte në shoqërinë e çiftit të dashur. “Me fansen time më të bukur”-shkroi asokohe Donaldi duke na lënë të kuptojmë se familja Kallaku ka qenë në mbështetje të tij