Uncategorized

Pak para ndeshjes së Kombëtares, përleshen me karrige dy gazetaret e njohura në Kosovë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Kosovë në arenën e futbollit.

Dy gazetaret e njohura të Kanalit 10 dhe Klan Kosova, njëkohësisht edhe zyrtare të Federatës së Futbollit në Kosovë, Alba Morinën dhe Maki Bajramin janë përleshur me njëra-tjetrën.

Siç është bërë me dije dy gazetaret kanë goditur me karrige njëra-tjetrën.
Ngjarja ka ndodhur pak para ndeshjes mes Kosovës U17 me Gjermaninë U17 te femrat.