Uncategorized

Noizy i shkruan këngëtares kosovare: Edhe ti më mungon …

Pas publikimit të këngës “Mi amor” të Noizyt dhe Dhurata Dorës u përfol për një marrëdhënie mes tyre. Zëra të cilat nuk u konfirmuan asnjëherë.

Së fundmi Dhurata Dora ka publikuar këngën e saj më të re “M’ke mungu”, e cila rrëmbeu menjëherë zemrat e publikut dhe jo vetëm.
Noizy ka publikuar në rrjetin social “Instagram” videon e këngës së Dhuratës ku mbi të ka shkruar: “Edhe ti më mungon!”.

Duke i bërë ndjekësit që të aludojnë sërish.

Rikujtojmë se Noizy dhe Dhurata kanë qenë shumë të fshehur për jetën e tyre private duke mos treguar asnjëherë për marrëdhëniet që kanë pasur ose kanë.