Uncategorized

Puthje të zjarrta dhe ledhatime, por çfarë surprize i bëri Erioni Mikelës?

Dy konkurrentët e Për’puthen, Mikela dhe Erioni u deklaruan për njëri-tjetrin dhe zhvilluan një takim tepër romantik bashkë.

Ata kanë zhvilluar një takim buzë detit, ku Erioni i dhuroi një shëtitje me parashutë Mikelës. Më pas, teksa të dy ata po shijonin drekën mes tyre ka ndodhur një puthje mjaft pasiononte.

Ju rikujtojmë se në puntatën e kaluar, Bora Zemani ka lajmëruar publikun se opinionisti i programit, Arjan Konomi është pezulluar si shkak i debateve që ka patur me dy nga vajzat e kastit, Efin dhe Mikelën.