Uncategorized

Përfundimisht në Shqipëri, Beniada bëhet me shtëpi të re dhe na tregon pamjet moderne

Pas shumë vitesh ën Itali, pas një karriere të suksesshme si modele atje, Beniada Nishani bëri të ditur pas dalje nga “Big Brother” se tashmë do të shpërngulet nga Shqipëri.

Ajo mori gjithashtu një ofertë gjatë qëndrimit të saj në BB VIP dhe tashmë është bashkë moderatore në Porçesin Sportiv.

Sot, Beniada ka zbuluar se ka marrë edhe një banesë në Tiranë ku ka ndarë edhe një foto nga ku shtëpia e saj duket mjaft moderne.


Kujtojmë se Beniada doli nga Big Brother VIP si finaliste dhe si një nga banoret më të pëlqyera nga publiku.