Uncategorized

Moderatorja, për Elsa Lilën: Po ti je gru zonjë, gjynah që të kapën se veten po mbaje

Dalina Buzi, moderatorja e emisionit “Goca dhe Gra” ka reaguar për arrestimin e këngëtares Elsa Lila nga policia italiane.

Buzi ka shprehur ironinë e saj për ngjarjen duke e cilësuar si tepër të zakonshme dhe se neve si popull nuk ka bërë përshtypje.

Sipas Dalinës, për popullin kur një vajzë merret me drogë nuk përbën problem, ndërsa nëse i dashuri i saj e bën këtë gjë ajo konsiderohet kurvë.

“E rendesishme eshte qe ky lajm si ka bere pershtypje fare popullit tone. Madje kane ndjere keqardhje se “fundja pune po bente”.

Pra me ne fund u sqaruam për nivelet e “ndershmërisë” sipas opinionit tone publik: Nëse i dashuri yt futet ne burg për droge ti je k*rve qe te mban me lek.

Nese ti futesh vete ne burg se merresh me droge. Je “gru zonje”

Ok po e mbaj shënim”, ka shkruar Dalina.