Uncategorized

Donaldi tregon se Yll Limani është në borxh me të, për çfarë e ka fjalë aktori?

Ish konkurrenti i BBV, Donald Veshaj i është drejtuar me një deklarata kënëgtarit Zlli Limani duke i përmendur një borxh.

Ai ka ndarë një video në “Instastory” ku dëgjohet Ylli teksa i thotë se kënga “Besom” në bashkëpunim me Dj PM dhe Dagz ka shkuar afro 8 milionë klikime.

Ylli thotë se kënga e publikuar 4 vite më parë kishte 500 mijë klikime ndërsa tani ka arritur këtë shifër vetëm pasi u bë virale momenti ku Donaldi e këndonte në “Big Brother”.

“Je në borxh” shprehet Donaldi me humor.