Uncategorized

Donaldi habit me ‘deklaratën’ e tij: Po ta dinim se si ishte dashuria…kujt ja dedikon?

Aktori dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Donald Veshaj, është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar kohët e fundit për romancat e tij me Bora Zemanin dhe Beatrix Ramosajn. Së fundmi, Donaldi ka qenë i ftuar në një club të Prishtinës ku ka performuar bashkë më binjakun, Romeo dhe këngëtarin, Elgit Doda.

Por vëmendjen nga të gjithë të pranishmit e ka marrë deklarata e aktorit në lidhje me dashurin dhe pse akoma nuk është e qartë nëse është për Bora Zemanin apo Beatrixs Ramosajn. Gjatë kohës kur nisi të dëgjohej ritmi i këngës “Toxic Love”, Donaldi u shpreh se po ta dinte si ishte dashuria s’do do ta provonte.

“Unë mendoj se ta dinim se si ishte dashuria, askush nga ne nuk do të binte në dashuri”, tha Donaldi drejtuar të rinjve.