Uncategorized

Dëshirë për vëmendje, ironi apo sinjale? Beatrix dhe Donaldi nuk po ndalen

Dy personazhet e shumëpërfolur për marrëdhënien e tyre në shtëpinë e famshme të Big Brother Albania Vip, aktori i humorit Donald Veshaj dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj, duket se ditët e fundit po ngacmojnë njëri-tjetrin me story. Më saktë është Beatrix ajo që pas çdo story të Donaldit poston diçka të ngjashme.

Ditën e djeshme Donaldi ka hedhur një video me një ‘ fillter ‘ brioshi ku shpall fituesin e udhëtimit të rradhës, dhe ditën e sotme ka qënë Betarix ajo që poston mëngjesin me briosh duke thënë ‘Mirmëngjes’ dhe një emoji me djall.

Ironi, kunja ose sinjale vetem ata të dy po kuptohen me njëri-tjetrin.