Uncategorized

Butrint Imeri dhe Tayna ‘kapen mat’, çfarë po ndodh mes tyre?

Butrint Imeri dhe Tayna janë filmuar së fundmi bashkë. Ata kanë qenë në një koncert të përbashkët ku janë takuar në prapaskenë dhe kanë kaluar kohë me njëri-tjetrin.

Ndonëse vetë artistët nuk janë shfaqur bashkë në rrjetet sociale videoja nga prapaskena nuk u ka shpëtuar fansave të tyre. Ajo është shpërndarë kudo në rrjetet sociale dhe fansat kanë një kërkesë që t’i shohin në një bashkëpunim.

Nuk dihet nëse një duet po vjen apo ata do e mendojnë diçka të tillë pas kërkesës së fansave. Deri tani Tayna dhe Butrinti nuk kanë bashkëpunuar asnjëherë.