Uncategorized

Prishtina dhe Ulpiana përballen në Gjilan, Ballkani synon të rikthehet te fitoret

Java e 25-të në BKT Superligën e Kosovës do të startojë sot me dy ndeshje që janë në program për tu zhvilluar.

Kampionati tanimë po bëhet interesant pas çdo ndeshje dhe kështu pritet të jetë edhe në kuadër të xhiros së 25-të.