Uncategorized

Kujt i thotë “Sa m’ke mungu” Dhurata Dora në këngën e re?

Dhurata Dora ka publikuar projektin e ri muzikor “Sa m’ke mungu”.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur vet artistja në bashkëpunim me Tonic dhe Denk, ndërsa për videoklipin e këngës Entermedia.

Nuk e dimë ende nëse këtë kënge e ka bërë dedikim për dikë.