Uncategorized

Dua Lipa shfaqet joshëse në veshjen plot stil në paraqitjen e radhës

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa merr vëmendje me secilën paraqitje që bën.

Edhe në imazhet që ndau me 80 milionë fansat e saj në Instagram, ylli i muzikës dukej joshëse, stil me shije dhe në formë të mrekullueshme