• August 1, 2021
 Drin Hodaj s’do të jetë më pjesë e futbollist kosovar, paralajmëron klubet qe nuk ia kanë kryer obligimet


Portieri kosovar, Drin Hodaj më nuk do të luaj në futbollin kosovar.

Në një prononcim për Indeksonline, ai ka thënë se këtë vendim e ka marr për arsye personale.

“Faleminderit të gjithë klubeve që më kanë bërë ofertë dhe m’i kanë hapur dyert, por unë s’do të jem pjesë e futbollit kosovar për arsye personale”, u shprehë ai fillimisht.

Tutje, Hodaj tha se klubet që s’kanë kryer obligimet ndaj tij do të paditen.

“Klubet që s’i kanë kryer obligimet ndaj meje do i padis në Federatën e Futbollit të Kosovës”, u shprehë ai.

Hodaj sezonin e kaluar ishte pjesë e FC Flamurtarit.

 Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us