• July 23, 2021


Gjiko është reperi nga Peja, që ka një fond të madh këngësh, pjesa më e madhe e të cilave hite të pa diskutueshme, shkruan “Kosovarja”. Së fundi, ai erdhi në bashkëpunim me Melida Ademin dhe Nora Istrefin, në këngën “Aty Caramba”. Në jetën private, Gjiko është më rehat se kurrë, pasi është në krahët e […]

The post Brenda baneses luksoze të Elites dhe Gjikos appeared first on Revista Kosovarja.BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us