• July 23, 2021
 Werner nuk ndihet komod te Chelsea, kërkon rikthimin në Gjermani!Timo Werner mund të braktisë Chelsea-n pas vetëm një sezoni. Edhe pse fitoi Champions Leaguen me blutë në sezonin e tij parë në Angli, sulmuesi i kombëtares gjermane dëshiron të rikthehet në vendlindje. Në mediat angleze dhe ato gjermane po flitet gjithnjë e më shumë për largimin e Werner edhe pse sulmuesi autor i 12 golave në sezonin e kaluar ka përkrahjen e trajnerit Thomas Tuchel i cili e konsideron titullar. Në Gjermani ish-lojtari i Leipzig pëlqehet nga Borussia e Dortmundit që po mendon seriozisht ta bëjë një tentativë për bomberin.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us