• July 28, 2021


Çifti simpatik, Sin Boy dhe Rina Balaj, prej një viti kanë konfirmuar lidhjen e tyre. Derisa dyshja kanë zbuluar se edhe kanë filluar me bashkëjetesë, dhe nuk mungojnë kurr në rrjetet sociale nga përditshmëria e tyre, shkruan “Kosovarja”. Sin Boy i ka zbuluar edhe sekretin e të dashurës, ai rrëfeu se Rina është e zonja […]

The post Sin Boy zbulon Rinën: “Gatuan për mua” appeared first on Revista Kosovarja.BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us