• July 30, 2021
 Shkurte Gashi tregon çfarë nuk i pëlqen tek burri i saj (VIDEO) – Privé


Si të tjerët, edhe Shkurte Gashi iu ka përgjigjur pyetjeve në “Haje ose Thuaje” në emisionin NIN në Klan Kosova.

Në këtë rubrikë, ajo tregoi se çfarë nuk i pëlqen tek burri i saj dhe zbuloi momentin më të sikletshëm që i ka ndodhur në karrierë.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us