• July 24, 2021
 Shkrumbohet banesa 2-katëshe në Milot, fatmirësisht 7 anëtarët e familjes arrijnë të dalin në kohë


Një banesë dy katëshe në Milot është djegur totalisht.

Sipas burimeve zjarri ka rënë gjatë orës 3 të mëngjesit të sotëm kur 7 anëtarët e familjes kanë qenë brenda.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por dëmet materiale janë të konsiderueshme. Ende nuk dihet shkaku i djegies së banesës. Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes.


Top Channel

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us