• July 30, 2021
 Selimi ironizon me Ramën për kanalizimet: Masi ta qesin këta arkitektat planin në 3D, qaty t’mbetet kanalli


Një deklarate të analistit Vehbi Kajtazi për zgjedhjet lokale dhe Prishtinën, të cilën e shpërdau edhe Përparim Rama, kandidati i LDK’së për kryetar, i ka reaguar Selim Selimi i AAK’së.

Teksa Rama ka shkruar se çështja e rregullimit të kanalizimeve do të jetë ndër prioritetet e tij, Selimi në Twitter ka ironizuar me të, duke thënë se një gjë të tillë e rregullon veç partia e tij.

Kujtojmë që zgjedhjet lokale do mbahen më 17 tetor 2021
BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us