• July 30, 2021
 Sa bukur duket Xhensila me ndryshimin e ri

Xhensila ndryshon pamjen, kaq tërheqëse nuk e keni parë

Xhensila Myrtezaj arrin në qendër të vëmendjes së faqeve rozë sa herë që shpërndan imazhe në profilet e saja në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme krahas këngëve të pëlqyera është e njohur edhe për dukjen tërheqëse.

Në disa postime më të reja, Xhensila është shfaqur ulur, e veshur me një fustan dhe me një model ndryshe të flokëve.

“Jeta ime, rregullat e mia, qëndrimi im”, është përshkrimi i këtyre fotografive të këngëtares që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Në bazë të lokacionit të përzgjedhur në Instagram, bëhet e ditur se fotografitë janë realizuar në Prishtinë.

 

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us