• July 24, 2021
 Rita Ora në Los Angeles i kërkon nënës recetën për gjizë me speca – Privé


Kushdo që të jesh në jetë dhe kudo në botë të jesh, asgjë nuk të jep kënaqësinë si ushqimi që të ka gatuar nëna.

Vera Ora së fundi u shfaq duke gatuar një ushqim tradicional shqiptar, nga bregdeti i Ulqini teksa shpjegoi se si ajo ka përgatitur ‘gjizë me speca’.

Ajo e publikoi në llogarinë e saj në Instagram ku ka etiketuar edhe Ritën e cila i kishte kërkuar recetën që ta bënte vetë në Los Angeles ku po qëndron momentalisht. /Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us