• July 30, 2021
 Publikohen formacionet zyrtare, kështu rreshtohet Drita kundër gjigantit holandez


Klubi Futbollistik “Drita” sonte luan ndeshjen e radhës në UEFA Conference League.

Klubi gjilanas sonte takohet me gjigantin holandez, Feyenoord në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ndeshja  fillon në ora 21:00 dhe pritet të jetë shumë interesante.

Këto janë formacionet zyrtare të këtij takimi:Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us