• July 30, 2021
 Parashikimi i motit për ditën e enjte
Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 12 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0……BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us