• July 30, 2021
 Parashikimi i motit


Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar. Temperatura minimale di të jetë në interval prej 10 deri në 21 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 27 deri në 34 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 18 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 32 gradë Celsiusë.

The post Parashikimi i motit first appeared on TV21.BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us