• July 28, 2021


Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, edhe këtë herë ka marë vëmendjen me shfaqjen e linjave trupore.

Bukuroshja është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video të përditshme.

Kejvina dallohet për format e saj trupore dhe nuk e lë rrejtin e saj social pa fotografit e ‘nxeta’, e sidomos në ditë e verës shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në InstaStory nga pushimet në Dubai, derisa ka pozuar nga prapa duke ekspozuar të pasmet e formësuara.

“Pamje e tij favorite”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Kejvina ka disa muaj që e ka konfirmuar se është në lidhje dashurie por duke mos e bërë publike publike fytyrën e partnerit, dhe si duket i është drejtuar partnerit me këtë fjali.
BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us