• August 1, 2021
 Një tjetër çift shqiptar vaksinohet ndaj COVID-19


Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu, kanë marë vaksinën Anti-COVID.

Ishte Learta që e bëri të ditur përmes disa fotografive të publikuara në InstaStory gjatë momentit të vaksinimit.

Ata kanë marë vaksinën e llojit Pfizer. /Prive.al

The post Një tjetër çift shqiptar vaksinohet ndaj COVID-19 appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us