• July 30, 2021
 “Nese Don” vjen nga Mozzik x Loredana


Mozzik dhe Loredana kanë sjellë bashkëpunimin e tyre.

“Nese Don”, titullohet kënga.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

The post “Nese Don” vjen nga Mozzik x Loredana appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us