• July 28, 2021
 Mozzik dhe Loredana iu përgjigjen fansave sonte live në Instagram – Privé


Loredana ka paralajmëruar se sonte bashkë me Mozzik, do të hyjnë live në Instagram.

Përmes një postimi në instastory, ajo tha se çdo pyetje është e mirëpritur.

Live do të nisë në orën 19:00 dhe kjo vjen pasi dyshja pas mesnate sjellin këngën e tyre të re bashkë “Nëse don”, ku Loredana këndon disa vargje në gjuhën shqipe./Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us