• July 28, 2021
 Melisa Lleshi vjen me “Inati”


Melisa Lleshi ka publikuar këngën e re “Inati”.

Kënga është shkruar nga Irknenc Hyka dhe Lorenc Hasrama.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

The post Melisa Lleshi vjen me “Inati” appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us