• July 23, 2021
 Lojtarët e Feyenoordit shetiten në sheshet e Prishtinës


Skuadra e Dritës sonte luan ndeshjen e radhës në UEFA Conference League.

Klubi kosovar, FC Drita sonte takohet me gjigantin holandez, Feyenoord në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Lojtarët e Feyenoordit dhe stafi i klubit të madh holandez ka shfrytëzuar ditën e ndeshjes për t’u larguar paksa nga hoteli dhe për të shetitur në qendrën e kryeqytetit të Kosovës.

Ata kanë publikuar disa fotografi ku shihen duke ecur në sheshet e Prishtinës.

Më poshtë keni fotografitë:

 Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us