• July 28, 2021
 Lei Kraja zbulon si dukej shumë vite para se të bëhej e famshme


Lei Kraja është bërë nostalgjike ditën e sotme dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të vjetër nga fëmijëria. Fotografia është shkrepur shumë vite më parë, kur Lei ka qenë një vogëlushe shumë e ëmbël. Siç duket nga fotografia, moderatorja nuk ka ndryshuar aspak që nga ajo kohë dhe vazhdon ende të ketë thuajse të njëjtat tipare.

“Kam ende të njëjtën rrudhë. E njëjta fytyrë, përveçse isha më e bukur. Fakt, njëri nga veshët e mi është ende më i madh se tjetri. Dhe një sy vazhdon të jetë ndryshe nga tjetri”, shkruan Lei përkrah fotos së saj.

Së fundmi, Lei Kraja rrëfeu një histori të frikshme të cilën nuk e kishte treguar kurrë më herët. Ajo tregoi se gjatë kohës që jetonte në New York arriti të shpëtonte nga duart e një maniaku, i cili donte ta rrëmbente.

Image

Lei Kraja

“Kam qenë në New York dhe kam ndryshuar shumë punë. Bëja 2-3 punë. Kthehem natën vonë, kot nuk mora as taksi as uber apo tren. E kisha shumë afër shtëpinë me thënë të drejtën. Kaloj në një garazh/parking për më shkurt. As mami im nuk e di këtë sepse nuk dua të frikësohet. U ndezën disa makina, më ndoqi një person edhe më kapi për të më futur në makinë. Nuk e di si kam shpëtuar. Nuk besoj që kam vrapuar më shpejt në jetën time. Isha shumë e frikësuar, akoma më kujtohet ai moment në jetën time”, rrëfeu Lei.

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us