• July 30, 2021


Jeta private e modeles, Kim Kardashian, gjithmonë është në krye të mediave rozë.

Sipas medias ‘The Mirror’, është raportuar se Kris Jenner, po “inkurajon” vajzën e saj Kim Kardashian të nisë një lidhje me Alex Rodriguez.

Kim konfirmoi ndarjen nga Kanye West në shkurt, ndërkaq Alex u nda nga e fejuara e tij Jennifer Lopez në prill të këtij viti.

Modelja duket se ka nisur lidhje të re dashurie me ish të dashurin e Jennifer Lopez, Alex Rodriguez.

Sipas një raporti të ri, Kim po mban kontakte me Alex dhe po “e konsideron seriozisht” të nisë një lidhje me të pasi ajo dëshiron të ketë në krah një burrë që i përshtatet financave dhe statusit të saj.

E gjithë kjo erdhi pasi nëna e Kim, Kriss Jenner mendon se dyshja do të jenë “çifti i artë i Amerikës”.
BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us