• July 30, 2021
 Kënga e re nga Gold Ag vjen më herë nga ç’pritej!


Prive ditë më parë ka paralajmëruar se Gold Ag është duke punuar për projektin e ri.

Kënga tashmë ka përfunduar, dhe do të publikohet sonte në orën 19:00, në platformën Youtube. /Prive.al

The post Kënga e re nga Gold Ag vjen më herë nga ç’pritej! appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us