• July 30, 2021
 “Jeta është e shkurtër, le të çmendemi”, ja ç’shkruante blogerja e njohur para se të shuhej në aksident


Blogerja e njohur braziliane, Julia Hennessy Cayuela ka ndërruar jetë në moshën 22 vjeçare, si pasojë e një aksidenti. Blogerja e ndjerë po udhëtonte me bashkëshortin e saj, Daniel Cayuela, në momentin kur u aksidentuan me motorr në Brazil.
22-vjeçarja ndërroi jetë pasi motoçikleta e saj u godit nga një kamion që po parakalonte.

“Jeta është e shkurtër, le të çmendemi – unë, ti dhe rruga. Ëndrrat e tua janë të miat”, shkruante Julia në postimin e saj të fundit në Instagram.

Ngaqë ajo publikoi këtë shkrim në të njëjtën ditë me aksidentin, disa ndjekës e konsideruan postimin e saj të fundit një parandjenjë të ngjarjes fatale.

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us