• July 30, 2021
 Gjendet i vdekur biznesmeni në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë


Një 47-vjeçar është vetëvrarë me armë në biznesin e tij në Fier.

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, shtetasi A. A., 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.


Top Channel

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us