• July 28, 2021


Artistja shqiptare arrin të duket bukur me secilën veshje.

Dhe, Elvana Gjata ka sjell poza të reja në Instagram e cila ka zgjedhur një veshje elegante.

Me një fustan me ngjyrë të bardhë, bukuroshja brune dukej në super formë teksa ka postuar dy fotografi.

Fustani i Elvana Gjatës i ka ekspozuar edhe gjoksin asaj pasi dizajni i tij ka qëlluar të jetë me dekolte të hapur.

Ndryshe, këngëtarja sot do e sjell projektin e ri muzikor i cili do jetë bashkëpunim.


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us