• July 23, 2021
 E pabesueshme! Kim Kardashian në lidhje dashurie me ish-in e Jennifer Lopez?


Ditëve të fundit në media ndërkombëtare kanë qarkulluar lajme se Irina ka lënë Kanyen dhe ky i fundit është parë bashkë me Kimin pas një kohe të gjatë.

U aludua për një ribashkim por kjo po del të mos jetë e vërtetë.

Lajmet e fundit që kanë pushtuar rrjetin janë se Kim është në lidhje të re dashurie me Alex Rodriguez, ish-in e Jennifer Lopez.

Thuhet se Kris Jenner ka shtyrë Kim për të dalë me ish-yllin e MLB.

Kim u nda nga Kanye West në shkurt ndërsa Alex u nda nga Jennifer Lopez në prill. Thuhet se Kim ka qenë në kontakt me Alex në muajt e fundit dhe po mendon seriozisht të dalë me të pasi dëshiron të takojë dikë që mund ta përputhet me të në anën financiare dhe status. Dhe u tha që mamaja e saj, Kris, beson se Kim dhe Alex mund të jenë “çifti i ri i artë i Amerikës”.

Një burim i tha revistës Heat: “Kim nuk është tipi i Alex, por Alex do të dëshironte të gjente një partnere të famshme për të rivalizuar Jennifer dhe Ben. Kim është gjithashtu më e re se Jen, dhe ai është vërtet i impresionuar me gjithë avokatinë e saj ligjore [Kim po studion për drejtësi dhe ka bërë fushatë për reformën në burg]. Ata kanë komunikuar shumë. Është ende herët, por të dy duken perfekt për njëri-tjetrin dhe Kris me të vërtetë po e inkurajon Kim t’i japë Alex një shans. Ajo mendon se ata mund të bëhen çifti i ri i artë i Amerikës.”

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us