• July 30, 2021
 Duket se dy artistët e famshëm kanë rregulluar raportet e acaruara për vite me radhë – Privé


Raportohet se Drake dhe Kanye West kanë rregulluar raportet taman në kohë për lansimin e albumit të ri të këtij të fundit.

Ditët e fundit kanë qenë të rrëmbyeshme në rrjete sociale, ku fansat e të dy artistëve përplaseshin më njëri tjetrin.

Ndërsa Kanye West do të lansojë albumin me titull “Donda” në fund ta javës, akoma nuk është bërë e ditur se kur Drake do të lansojë albumin e ti të, “Certified Lover Boy”.

Ishte ekzekutivja e industrisë, Karen Civil ajo që hodhi poshtë thashethemet se Drake do të lansonte albumin për një ditë me Kanye vetëm për inat të tij.

“Ata janë miq tani. Drake nuk do të lansojë albumin në të njëjtën ditë me Kanye”, tha ajo në Twitter. /Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us